Zwroty

Jeżeli Klient jest Konsumentem, wówczas przysługuje mu prawo odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej ze Sprzedawcą, bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od dnia wydania Konsumentowi zakupionych rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży powinno zostać złożone na piśmie wraz z dowodem zakupu, a do zachowania powyższego terminu wystarczające jest wysłanie oświadczenia w powyższym terminie na adres Sprzedawcy: Home by Love Joanna Wolszczak-Uścińska, ul. Dworkowa 10/36, 05-077 Warszawa - Wesoła.

Towar musi być zwrócony w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Pieniądze zostaną zwrócone na nr konta, które zostało wskazane przez klienta.

Klientowi przysługuje prawo do reklamacji zakupionego towaru. Reklamowany produkt należy odesłać wraz z dowodem zakupu na adres Sprzedawcy : Home by Love Joanna Wolszczak-Uścińska, ul. Dworkowa 10/36, 05-077 Warszawa - Wesoła. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni od daty ich otrzymania przez Sprzedawcę.

Oświadczenie Zwrotu/Reklamacji powinno zawierać następujące informacje:

Dane zwracającego: Imię i Nazwisko, Nr zamówienia, Telefon, Nr rachunku bankowego, Adres, Adres e-mail; Informacje o zwracanym produkcie: Nazwa produktu/kolor, Nr rachunku/faktury, Przyczyna zwrotu; Informacja o wymianie: Wymiana na inny model/kolor (model/kolor zwrotu - model/kolor do wysłania), Opis przyczyny reklamacji.

Przypominamy o dołączeniu do przesyłki paragonu/faktury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl